Ballina Etiketimet Mesila

Etiketim: mesila

Ja kush janë shqiptarët e Maqedonisë që sulmojnë Mesila Dodën

“Kur përpiqesh të bësh mirë e shkakton zullum, dhe gjen keq.” Kështu mund të përshkruhet mbështetja e deputetes së PDIU-së në Shqipëri për shqiptarët...

Lajmet e fundit