Ballina Etiketimet Meta

Etiketim: meta

A do të “rrëzohet” Meta? LSI servir këtë shpjegim për mediat

Pas përfundimit të zgjedhjeve, në të cilat u shënua një përplasje e fortë mes PS-së dhe LSI-së, ndërkohë që rezultati dërgon këtë të fundit...

Rama me dhimbje koke në Tiranë, Meta ia merr valles në...

Kreu i LSI-së, Ilir Meta ishte sot në një takim të të rinjve të LSI-së në Fier duke iu bashkuar edhe valles së tyre...

Meta letër Nishanit: Mblidh Këshillin e Sigurisë Kombëtare

Kreu i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta i ka dërguar një letër Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, në lidhje me Klement Balilin. Si anëtar i...

Lajmet e fundit