Rama me dhimbje koke në Tiranë, Meta ia merr valles në Fier (FOTO LAJM)

Kreu i LSI-së, Ilir Meta ishte sot në një takim të të rinjve të LSI-së në Fier duke iu bashkuar edhe valles së tyre pas aktivitetit.
Fotot në fjalë publikohen në një kohë kur skena politike është shumë e nxehtë me akuza të forta mes maxhorancës dhe opozitës, por edhe mes vetë partive bashkëqeverisëse si PS dhe LSI. /Albeu.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu