Ballina Etiketimet Mike

Etiketim: mike

Ivanov – Nishanit: Shqipëria ka qenë dhe mbetet mike e Maqedonisë

Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, sot në Baku, Azerbajxhan realizoi një takim bilateral me presidentin e Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani. Sipas njoftimit...

Lajmet e fundit