Ballina Etiketimet Milenko

Etiketim: milenko

Ky është reagimi i Milenkos pas dështimit të VMRO-së për të...

Në Maqedoni dje BDI vendosi që mos e mbështes OBRM-PDUKM-në e Nikolla Gruevskit për të bërë qeverinë e re të Maqedonisë dhe për këtë...

Milenko e krahason Zaevin me Skënderbeun (FOTO)

Gazetari kontravers, Milenko Nedellkovski në profilin e tij në Facebook ka kritikuar BDI-në dhe PDSH-në pasi ata anulojnë garën për rivotim në Tearcë të...

Deklarata e rrezikshme e gazetarit maqedonas për shqiptarët: Do ketë gjakderdhje...

Gazetari maqedonas, Milenko Nedelkovski në një shkrim me titull “Porosi deri te VMRO”, shprehet se ditën e dielë, kur do zhvillohen zgjedhjet parlamentare në...

Bullgari Velev paralajmëron ardhjen në Maqedoni, dëshiron të takohet sy në...

“Së shpejti do të vij në Maqedoni. Nuk i kemi pastruar llogaritë me pllakën e Kajmakçalan’, njoftoi ‘gjuetari i refugjatëve’, Dinko Velev, përcjell Telegrafi...

Lajmet e fundit