Ballina Etiketimet Ministrat e bdi

Etiketim: ministrat e bdi

Sa “teknik” ishin zv/ministrat dhe ministrat e BDI-së në Qeverinë teknike?

Nga Marrëveshja e Përzhinos doli ideja për formimin e një Qeverie teknike që do të përkujdesej për krijimin e kushteve fer dhe demokratike për...

Zbulohen emrat: Ja kush nga BDI do të thirret si dëshmitarë...

Avokati mbrojtës i rastit “Lagjja e Trimave – Kumanova”, Naser Raufi, në seancën e sotme gjyqësore ku po mbahej gjykimi i Sulejman Osmanit, i...

Kulmi i banalitetit: Dy ministra të BDI-së dhe një ish ministër...

Ministri i drejtësisë Valdet Xhaferi mori pjesë në hapjen solemne të zyres së përmbarueses  të parë shqiptare për territorin e Gjykatës themelore Shkup 1...

Lajmet e fundit