Ballina Etiketimet Misioni

Etiketim: misioni

Media gjermane: Ky është misioni i Zoran Zaevit

I mandatuari për shefin e qeverisë së ardhshme, Zoran Zaev, të martën ka paraqitur programin e tij qeveritar. Maqedonia të anëtarësohet sa më shpejt...

Kasami: Misioni i Besës-ngritja, afirmimi dhe fuqizimi i identitetit shqiptar në...

Nuk kemi as edhe një interes më të vogël që të bëhemi pjesë e një qeverie që do të bëhej me politikanë të inkriminuar...

Lajmet e fundit