Ballina Etiketimet Muhamed zeqiri

Etiketim: muhamed zeqiri

Zaev nga Dibra: Edhe Tirana i ka drejtuar sytë nga Maqedonia...

“Sonte Dibra e ka dërguar mesazhin më të fortë në të gjitha anët e Maqedonisë,  të bashkuar jemi, për fëmijët tanë, për jetë në...

Kreu i BDI-së nuk tërhiqet. Zekiri dhe Trajanov thonë se Ahmeti...

Muhamed Zeqiri i LSDM-së dhe Pavle Trajanov nga Lidhja Demokratike iu përgjigjën deklaratës së Ali Ahmetit, i cili mbrëmë në tubimin e BDI-së, pyeti...

ANALIZË/ A po ndihet BDI e rrezikuar nga Muhamed Zeqiri?

Gazetari Muhamed Zeqiri për vite me rradhë ishte një zë i rëndësishëm kritik në Maqedoni, ku për vite të tëra në studion e tij...

Lajmet e fundit