Ballina Etiketimet Mur

Etiketim: mur

Ndëpriten punimet në xhaminë e Elbasanit, zbulohet një mur i vjetër

Një mur i vjetër me vlera të mëdha kulturore dhe arkeologjike është zbuluar në Elbasan. Për këtë arsye janë ndërprerë edhe punimet që po kryehshin...

Serbët ndërtojnë edhe një mur tjetër në Mitrovicë (FOTO)

Muri që po ndërtohet në pjesën veriore të Mitrovicës nuk është i vetmi që po e bëjnë serbët kohëve të fundit. Një muri që...

Lajmet e fundit