Ballina Etiketimet Musa pacuku

Etiketim: musa pacuku

Musa Paçuku: Kujdes nga provokimet e përçarësve

Shkruan Musa Paçuku Dibranë të nderuar, dhe ju anëtarë, aktivistë të partive opozitare, pas disfatës të pësuar nga BDI-ja në Dibër, disfatë e cila rëndon...

Lajmet e fundit