Ballina Etiketimet Naser selmani

Etiketim: naser selmani

Reagon kryetari i SHGM-së Naser Selmani pas kërcënimeve nga eksponentë të...

Eksponentë të BDI-së kanë kërcënuar me jetë për të disatën herë kryetarin e shoqatës së gazetarëve në Maqedoni, Naser Selmanin, por sic theksoi ai,...

Shoqata e Gazetarëve: BDI është ISIS për mediat!

Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë, Naser Selmani, thotë se sulmet ndaj gazetarëve të cilat po eskalojnë kohëve të fundit, duke marrë si...

Selmani: VMRO qeverisë, BDI rrin pas dere (VIDEO)

A do të koalicionojnë VMRO me BDI-në? A frikësohen BDI-ja dhe VMRO-DPMNE-ja nga epilogu i këtyre zgjedhjeve? A do të ketë fushatë të dhunshme, me skenare...

Lajmet e fundit