Selmani: VMRO qeverisë, BDI rrin pas dere (VIDEO)

A do të koalicionojnë VMRO me BDI-në?
A frikësohen BDI-ja dhe VMRO-DPMNE-ja nga epilogu i këtyre zgjedhjeve?
A do të ketë fushatë të dhunshme, me skenare ndëretnike?
A do të ketë persona të inkriminuar në listat e BDI-së dhe VMRO-së? Këto kanë qenë temat që janë diskutuar në debatin që sonte emitohet në emisionin “Arena” në TV Shenja, ku mysafir kanë qenë Naser Selmani, gazetar dhe Viktor Grozdanovin nga “GROM”. “Shqiptarët me BDI-në nuk janë të përfaqësuar në qeveri. Vmro qeveris, këta rrinë pas dere”, ka thënë Selmani.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu