Ballina Etiketimet Ndaj

Etiketim: ndaj

Platformë maqedonase si kundërpërgjigje ndaj shqiptarëve?

– Pas hartimit dhe publikimit të platformës shqiptare nga tre partitë shqiptare në Maqedoni, në opinion tanimë po flitet se po përgaditet edhe një...

Reagime të ashpra politike ndaj qëndrimeve të Gruevskit për shqiptarët

LSDM-ja reagon ashpër ndaj liderit të VMRO DPMNE-së Nikolla Gruevski për intervistën e tij të fundit në të cilën tha se në periudhën e...

Lajmet e fundit