Ballina Etiketimet Ndeshja kosove turqi

Etiketim: ndeshja kosove turqi

Në Antalia të gjithë njëzëri: “Kosova, Turqia” (VIDEO)

Për shumë pak minuta starton sfida mes Turqisë dhe Kosovë. Takimi luhet në stadiumin "Antalya Arena" dhe tashmë atmosfera është pothuajse në kulmin e...