Ballina Etiketimet Ndodhi

Etiketim: ndodhi

Çfarë ndodh në Kuvend? Pas takimit Ahmeti-Zaev “zhduken” deputetët e LSDM-së...

Jo zyrtarisht merret vesht se takimi Ahmeti-Zaev ka zgjatur vetëm 10 minuta dhe i njëjti është mbajtur në Kuvend. Pas këtij takimi, shkruan SHENJA, deputetët...

Çfarë ndodhi në Sarajevë? Pse u ndërpre konferenca Rama-Vuçiç?

Konferenca për shtyp e kryeministrave të gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor nuk ka shkuar si duhet. Në fakt, ajo është ndërprerë për shkak të...

Ja çfarë i ndodh trupit tuaj gjatë fluturimit me aeroplan

Të marrësh pushim nga puna dhe jeta e përditshme për të udhëtuar është një mënyrë mjaft e mirë për ta rifreskuar mendjen dhe trupin,...