Ballina Etiketimet Negociatat

Etiketim: negociatat

Fillojnë negociatat mes VMRO-BDI-së për formimin e Qeverisë së re

Kanë nisur bisedimet mes dy subjekteve politike, VMRO DPMNE-së dhe BDI-së, për formimin e qeverisë së re. Ende nuk ka asnjë informacion të qartë mbi...

Fillojnë negociatat për qeverinë, kush do të lëshojë pe për PSP-në?

Duke filluar që nga dita e sotme, sipas paralajmërimeve të VMRO-DPMNE, pritet të fillojnë bisedimet me BDI-në për formimin e qeverisë. Analistët parashikojnë se është...

Lajmet e fundit