Ballina Etiketimet Nena

Etiketim: nena

Nëna e Almirit të vogël rrëfen në gjykatë vrasjen e të...

Ka përfunduar seanca e parë për gjykimin e vrasjes së Almir Aliut. Orë të gjata gjykimi ditën e sotme nuk sollën përfundim konkret për vrasjen...

Tragjedi në Tepelenë, nëna dhe foshnja digjen brenda banesës

Një tragjedi ka ndodhur në qytetin e Tepelenës pasditen e sotme. Dy persona kanë humbur jetën nga djegia e një banese në katin e parë...

Nëna e Astritit: Musa Xhaferit i thash një djal ma mbytët,...

Vet më thirri me një qosh në oborr dhe më thotë çka paske diçka ka fytyra. Unë bona hajgare, e pyeta ti a po...

Gostivar, bëhen nëna më të reja se 18-vjeçe

Pos martesës nën moshën 18 vjeçe, një dukuri tjetër paraqitet edhe te shtimi i rasteve të lindjes, kur nënat i takojnë pikërisht kësaj moshe....

Lajmet e fundit