Ballina Etiketimet Njeriu

Etiketim: njeriu

Kush është njeriu më i pasur në Maqedoni? Ja lista nga...

Revista Forbes e ka publikuar listën me personat më të pasur për vitin 2016, ku listohet edhe Maqedonia. SHBA është vendi me më shumë milionerë...

Si vdes njeriu nga i ftohti? Si jepet ndihma në raste...

Temperaturat e ulëta mund të çojnë në vdekje dhe këtë e kanë treguar të paktën 20 viktima që erdhën si pasojë e të ftohtit...

Njihuni me njeriun më të moshuar në botë

Njeriu, i cili besohet të jetë më i moshuari në botë, feston sot ditëlindjen e tij të 146. Ai është nga Indonezia dhe quhet Saparman...

Njeriu i afërt i Erdoganit: Sulmin në Stamboll e organizoi SHBA-ja!...

Shteti turk e ka nisur vitin e ri me viktima si pasojë e një sulmi terrorist në një lokal nate në Stamboll. Deri më tani...

Lajmet e fundit