Ballina Etiketimet Obama

Etiketim: obama

Obama një baba xheloz? Ja çfarë u thotë djemve që u...

Duket se presidenti i SHBA-ve Barak Obama, është tepër i rreptë me vajzat e tij, Malia dhe Sasha, janë përkatësisht 18 dhe 15 vjeç,...

Obama: Fati i botës është në rrezik

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, u bëri thirrje demokratëve të të gjitha përkatësive etnike të votojnë për Hillary Clintonin si presidente, duke...

Ja ku do të jetojë Obama pas mandatit të presidentit, shtëpi...

Presidenti amerikan Barak Obama tha se ai dhe familja e tij do të mbetet në Uashington dhe pas mandatit të tij presidencial në janar...

Lajmet e fundit