Ballina Etiketimet Ofron

Etiketim: ofron

Turqia i ofron ndihmë Donald Trumpit

Turqia është e gatshme ta ndajë përvojën e vet me presidentin amerikan, Donald Trump, në përpjekjet e këtij të fundit për ta ripërtërirë infrastrukturën...

Mediat “vmro”-iste: Ja BDI çka ofron për të koalicionuar me VMRO-DPMNE?!

Pas lajmit të disa portaleve pro opozitës se VMRO-DPMNE i ofron mbi 200 milionë euro BDI-së për koalicionim, disa media pro vmro-iste në rubrikat...

“Maktel”: Gruevski dhe Mijalkov i ofrojnë 300 milion euro Ali Ahmetit

Për të shpërtuar, Gruevski dhe Milajkov, Ali Ahmetit i kanë ofruar një sumë të pabesueshme prej 300 milion euro-ve për forimimin e qeverisë. Kështu...

Gjermania ofron vende pune për 2017, ja ç’duhet të bëni

Në 2015-ën mijëra vetë u përpoqën të gjejnë me kërkesa për azil një vend pune në Gjermani. Qeveria gjermane krijoi një alternativë. Atë po...