Mediat “vmro”-iste: Ja BDI çka ofron për të koalicionuar me VMRO-DPMNE?!

Pas lajmit të disa portaleve pro opozitës se VMRO-DPMNE i ofron mbi 200 milionë euro BDI-së për koalicionim, disa media pro vmro-iste në rubrikat e tyre satirike kanë shkruar lidhur me ofertën që BDI e lut VMRO-DPMNE për koalicionim, transmeton INA.

Sipas portalit republika, BDI pikërisht i ofron VMRO-DPMNE-së, 30 thesare të ndryshme, 200 kokë delesh dhe 72 deve për të lidhur koalicion. Po ashtu janë zbuluar edhe detaje të tjera lidhur me mundësinë e këtij koalicionimi.


1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu