Ballina Etiketimet Pa

Etiketim: pa

Sela: Propozimet e LSDM-së për gjuhën shqipe janë të papranueshme

Për Ziadin Selën propozimet e LSDM-së për gjuhën shqipe janë të papranueshme. Kryetari i LR-PDSH-së nuk zbulon se çfarë propozimesh janë dhënë, por shtonë...

Demiri: Kërcënimet e BDI-së të patolerueshme

Paraqitjen e dukurisë së kërcënimeve ndaj intelektualëve dhe zërave kritik, siç ishte rasti i fundit ndaj Ai Pajazitit, sociologët e sqarojnë si frikë që...