Ballina Etiketimet Pergjegjesi

Etiketim: pergjegjesi

Najçevksa: Platforma e partive shqiptare në Maqedoni duhet të mbajë përgjegjësi

Deklarata e përbashkët e partive politike shqiptare në Republikën e Maqedonisë, u kërkon atyre që të mbajnë përgjegjësi për ngjarjet në të ardhmen por...

ISIS merr përgjegjësinë për masakrën në lokalin e natës në Stamboll

I vetëquajturi Shtetit Islamik ka marrë përsipër përgjegjësinë e sulmit me armë që ndodhi në lokalin e natës në Stamboll natën e ndërrimit të...

EKSKLUZIVE/ Kush do e mer përgjegjësinë për rezultatin skandaloz të BDI-së?

Bashkimi Demokratik për Integrim ka pësuar humbjen më të thellë që nga themelimi i saj, është përgjysmuar me vota dhe numra deputetësh nga zgjedhjet e...