Ballina Etiketimet Permbytjet

Etiketim: permbytjet

Pas borës dhe ngricave, Shqipëria pritet të goditet nga përmbytjet

Pas ngricës që ka përfshirë të gjithë vendin, sinoptikanët parashikojnë që javën e ardhshme të nisin reshje të dendura shiu. “Ditën e martë dhe ditën...

Letër e hapur e Bilall Kasamit, nga Lëvizja BESA, drejtuar katër...

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, u ka dërguar nga një letër katër liderëve të partive parlamentare në Maqedoni: Menduh Thaçit të PDSH-së, Ali...

Lajmet e fundit