Ballina Etiketimet Poezi dashurie

Etiketim: poezi dashurie

10 thënie inspiruese nga poeti persian Rumi (VIDEO)

Me siguri keni dëgjuar për poetin e njohur persian Rumin ai njihet si nektari i poezisë perse dhe mban një peshë të madhe të...

Meshkujt asnjëherë nuk e braktisin një femër e cila..

“Gjej një femër e cila të bën të ndjehesh i gjallë. Nuk është pa tjetër të jetë e përkryer, por do te ta bëjë...

Zemra e gruas nuk thyhet për një gabim

Pas një dite të gjatë dhe të rëndë nga puna, nëna ime e vendosi ushqimin para prindit tim në tavolinë, dhe pranë tij kishte...

Dua të plakem me ty, një video mjaft e bukur që...

Herë pas here kemi shkruar artikuj plot këshilla për çiftet. Si të flirtojnë, si të përmirësojnë lidhjen e tyre, sekretet e një lidhje të...

Këshilla se si t’i kërkosh të dashurit se ka ardhur koha...

Secili prej nesh mendon sipas mënyrës së tij për martesën. Nga njëra anë ka njerëz shumë entuziastë, sepse është ai një prej qëllimeve që...

Lajmet e fundit