Ballina Etiketimet Pokemon go

Etiketim: Pokemon go

‘Pokemon Go’ ka kaluar çdo limit të arsyes!

Qëkur është lansuar loja ‘Pokemon Go’, shumë njerëz janë lënduar dhe rrëzuar derisa e kishin vëmendjen në kapjen e figurave – e jo te...

Lajmet e fundit