Ballina Etiketimet Ramiz merko

Etiketim: ramiz merko

BDI shpall konkurs për kryetar të degëve: #THUMB mëson kushtet për...

Komisioni Zgjedhor i Bashkimit Demokratik për Integrim në mbledhjen e mbajtur më 19 Maj të vitit 2022 në Tetovë, shpalli thirrje publike për zgjedhje...

Zhurnal:Ahmeti e ruan Merkon për kandidatë për kryetar komune?

Lideri i BDI-së akoma po bën vlerësimin se me cilët kandidat për deputet do të mund të shkohet në një fitore të sigurtë më...

Osmani: Sela si shpesh shihet i përqafuar me Ramiz Merkon

Analisti Hadi Osmani ka kritikuar kryetarin e LR-PDSH-së, Zijadin Sela, sepse publikisht i shan gjykatat ndërsa nga ana tjetër punon sipas urdhrave dhe caktimeve...