Ballina Etiketimet Reagimi

Etiketim: reagimi

Reagon kryetari i SHGM-së Naser Selmani pas kërcënimeve nga eksponentë të...

Eksponentë të BDI-së kanë kërcënuar me jetë për të disatën herë kryetarin e shoqatës së gazetarëve në Maqedoni, Naser Selmanin, por sic theksoi ai,...

Ky është reagimi i Milenkos pas dështimit të VMRO-së për të...

Në Maqedoni dje BDI vendosi që mos e mbështes OBRM-PDUKM-në e Nikolla Gruevskit për të bërë qeverinë e re të Maqedonisë dhe për këtë...

Lajmet e fundit