Ballina Etiketimet Riorganizim

Etiketim: riorganizim

Mançevski: Nuk do të shkarkojmë nga puna, por do të bëjmë...

“Nuk do të ketë shkarkim nga administrata shtetërore, por do të bëhet riorganizim për efikasitet më të madh, deklaroi ministri i shoqërisë informatike dhe...

Lajmet e fundit