Ballina Etiketimet Rritja e pagave dhe pensioneve

Etiketim: rritja e pagave dhe pensioneve

Zbardhet plani i qeverisë, ja sa do të rriten pagat dhe...

Qeveria shqiptare ka rënë dakord me Fondin Monetar Ndërkombëtar për rritjen e pagave dhe pensioneve. Për rritjen e pagave dhe pensioneve, qeveria ka parashikuar që...

Sa do të rriten pagat dhe pensionet sipas kategorive

Burime nga Ministria e Financave, bëjnë të ditur se jo të gjithë punonjësit e administratës do të kenë masë të njëjtë rritjeje. Kështu rritja...

Lajmet e fundit