Ballina Etiketimet Ruse

Etiketim: ruse

Bekim Fazliu ofendon platformën shqiptare ,e quan platformë Jugosllave!

Ish deputeti i PDSH Bekim Fazliu në emisionin debativ Click plus në tv 21 ka thënë se platforma e partive politike hartuar në Tiranë...

Rusia nuk heqë dorë nga Ballkani, kërkon krijimin e aleancës proruse

Një zyrtar i lartë i partisë në pushtet në Rusi, Rusia e Bashkuar, Sergei Zeleznjak, bëri thirrje për formimin e aleancës së shteteve sovrane...

Ambasada Ruse: Falë Artan Grubit kemi marrë vesh për ndikim të...

Ambasada e Federatës Ruse në Shkup ka reaguar ndaj deklaratave të fundit të Artan Grupit, kandidat i BDI-së për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të...

Një avion rus dhe një amerikan gati sa s’u përplasën mbi...

Zyrtarët amerikanë thanë se një avion rus i është afruar shumë afër një avioni të koalicionit ndërkombëtar, i cili udhëhiqet nga Shtetet e Bashkuara...

Lajmet e fundit