Bekim Fazliu ofendon platformën shqiptare ,e quan platformë Jugosllave!

Ish deputeti i PDSH Bekim Fazliu në emisionin debativ Click plus në tv 21 ka thënë se platforma e partive politike hartuar në Tiranë është platformë Jugosllave .

Kështu lloj platformash ka hartuar edhe Millosheviçi dhe i ka dërguar Rugovës , kësi lloj platforme ka bërë edhe Gligorovi por shqiptarët atëher nuk e kanë pranuar sepse këto platforma nuk mbrojnë interesin shqipëtar ka deklaruar përcaqsuesi i PDSH-së në Click Plus Bekim Fazliu .


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu