Ballina Etiketimet Rusia dhe mali i zi

Etiketim: rusia dhe mali i zi

SHBA-të sjellin 1.600 tanke në Holandë për shkak të agresionit rus

SHBA-të do të dërgojnë 1.600 tanke në një magazinë në Holandë, si pjesë e forcimit të sistemit të mbrojtjes evropiane dhe demonstrimin e forcës...

Rusia pësoi disfatë në Mal të Zi, disfata e ardhshme e...

Partia Liberal-demokratike e Çedomir Jovanoviqit ka uruar Partinë Demokratike Socialiste (DPS) të kryeministrit Millo Gjukanoviq për fitoren bindëse në zgjedhjet parlamentare në Mal të...