Ballina Etiketimet Rusia dhe maqedonia

Etiketim: rusia dhe maqedonia

Rusia pësoi disfatë në Mal të Zi, disfata e ardhshme e...

Partia Liberal-demokratike e Çedomir Jovanoviqit ka uruar Partinë Demokratike Socialiste (DPS) të kryeministrit Millo Gjukanoviq për fitoren bindëse në zgjedhjet parlamentare në Mal të...

Lajmet e fundit