Ballina Etiketimet Sead ajruli

Etiketim: sead ajruli

Humanisti dhe teologu Sead Ajruli ndërroi jetë në orët e para...

Sot në orët e paradites ka ndërruar jetë teologu dhe humanisti i madh, Sead Ajruli. Ai nuk u mbijetoi lëndimeve të marra nga një aksident...

Lajmet e fundit