Ballina Etiketimet Serbet

Etiketim: serbet

Serbët ndërtojnë edhe një mur tjetër në Mitrovicë (FOTO)

Muri që po ndërtohet në pjesën veriore të Mitrovicës nuk është i vetmi që po e bëjnë serbët kohëve të fundit. Një muri që...

Ja si serbët e penguan Mustafën, dhe si mbrohej ai në...

Njësia më elitare e Policisë kishte zbarkuar në veri. Në zonën midis Zveçanit e Leposaviqit po e ruajnë shefin e Qeverisë, Isa Mustafën, që...

Esat Pasha: Jam gjeneral turk, kam bërë zijafet me serbët në...

Për të janë botuar disa libra dhe studime, por gjithnjë ishte i vendosur ose si patriot i kulluar ose si emblemë e tradhtisë. Ilir...

Lajmet e fundit