Ballina Etiketimet Shikoni

Etiketim: shikoni

Brenda zyrës së Trumpit: Shikoni çfarë mban në të presidenti i...

Donald Trump duhet të braktisë këtë zyrë nga 20 janari për t’u zhvendosur në Shtëpinë e Bardhë. Zyra gjendet në Kullën Trump. Miliarderi mban në...

Demi kishte qenë gjithë jetën në zinxhirë – do të prekeni...

Demat dhe në përgjithësi kafshët shtëpiake, në shumë pjesë të botës jetojnë në kushte të tmerrshme nëpër ferma. Ata janë të bllokuar në hapësira...

Shikoni si i hakmerret ushtria turke ISIS-it pas sulmit në Stamboll...

Vetëm një ditë pas masakrës së përgjakshme në Stamboll për të cilën mori përgjegjësinë organizata terroriste ISIS, ushtria ruse dhe ajo turke në operacione...

Lajmet e fundit