Ballina Etiketimet Shilegov

Etiketim: shilegov

Si kurrë mëparë, grekët duartrokasin Shilegovin pasi ky i fundit u...

Dy kryetarët e qyteteve, të Shkupit dhe Athinës, Petre Shilegov dhe Jorgos Kaminis pas takimit të sotëm në Athinë, dhanë porosinë për bashkëpunim, ndërtimin...

Shilegovi shpërthen ndaj deputetëve të VMRO: Ju jeni tradhtarët më të...

Deputeti i LSDM. Petre Shilegov sot nga foltoroja e Parlamentit ka kritikuar ashpër deputetët e VMRO-së, duke i quajtur tradhtarë, transmeton TetovaSot. “Ju jeni tradhtarë...

BDI, Ahmeti: Veprimet e ngutshme mund të jenë fatale; LSDM, Shilegov:...

Nga kjo parti nuk zbulojnë detaje se deri ku kanë vajtur konsultat brendapartiake dhe kur pritet të mblidhet kryesia qendrore për të shpalosur vendimin...

Shilegov: Fjala e Gruevskit tashmë nuk vlen asgjë

Fjala e Nikolla Gruevskit në politikë tashmë nuk vlen asgjë. Sa më shpejt brenda VMRO-DPMNE-së e kuptojnë se Gruevski nuk duhet të jetë në...

Lajmet e fundit