Ballina Etiketimet Shipkovice

Etiketim: shipkovice

LSDM me Zekirin zbarkojnë në Shipkovicë, dikur shtabi i UÇK-së (FOTO)

Karvani i LSDM-së i udhëhequr nga kandidati për deputet Muhamed Zekiri ka zbarkuar edhe në Shipkovicë, dikur shtabi qendror i UÇK-së, informon INA. Banorë...

Pas Gruevskit që u mirëprit në Shipkovicë edhe kryetari i Lëvizjes...

Pas reagimeve të shumta nëpër rrjetet sociale për vizitën dhe nderimet që ju bënë ish kryeministrit Nikola Gruevski në fshatin e Shipkovicës, këtë fshat...

Lajmet e fundit