Ballina Etiketimet Shqiperi izrael

Etiketim: shqiperi izrael

Tifozët “Kuq e Zi”e djegin para ndeshjes Shqipëri-Izrael (VIDEO)

Kushte e motit dhe masat e forta të sigurisë janë dy pengesat e radhës më të cilat po përballen tifozët shqiptarë, por kjo nuk...

Shqipëri-Izrael, agjentët e Mossad “zbresin” në Elbasan

Frika nga ndonjë sulm i mundëshëm terrorist gjatë ndeshjes Shqipëri-Izrael ka bërë që agjentët e shërbimit sekret izraelit, Mossad, të vijnë në Shqipëri për...

Lajmet e fundit