Tifozët “Kuq e Zi”e djegin para ndeshjes Shqipëri-Izrael (VIDEO)

Kushte e motit dhe masat e forta të sigurisë janë dy pengesat e radhës më të cilat po përballen tifozët shqiptarë, por kjo nuk e ka penguar grupimin e tifozëve “Kuq e Zi” që të festojnë si të çmendur.

Atmosfera në prag të ndeshjes që fillon në orën 20:45 tashmë është ndezur, ndërkohë që prej më shumë se gjysmë ore ka filluar hyrja e tifozëve në stadium.

Pamjet më lart flasin vetë se çfarë do na presë sonte. /albeu.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu