Ballina Etiketimet Tifozat kuq e zi

Etiketim: Tifozat kuq e zi

Tifozët Kuq e zi: Nuk kthehemi në stadium

Tifozët kuqezi nuk do të rikthehen në stadium. Pavarësisht letrës së hapur nga ana e Federatës Shqiptare të Futbollit, zemra e tifozerisë shqiptare kërkon...

“Tifozat Kuq e Zi” bojkotojnë Kombëtaren

Grupimi më i madh i tifozëve të Kombëtares, “Tifozat Kuq e Zi” vedosën të bojkotojnë të gjitha ndeshjet në shtëpi të Shqipërisë. Terrori që përjetuan...

Tifozët “Kuq e Zi”e djegin para ndeshjes Shqipëri-Izrael (VIDEO)

Kushte e motit dhe masat e forta të sigurisë janë dy pengesat e radhës më të cilat po përballen tifozët shqiptarë, por kjo nuk...

Lajm tronditës për tifozët kuqezi, “Loro Boriçi” rrezikon mbylljen

Shqipëria u dënua me gjobë pas ndeshjes me Maqedoninë, ndërkohë që pritet të gjobitet edhe për flakadanët e ndezur në ndeshjen me Lihtenshtejnin. Por problemi...

Ku i shpenzojnë paratë kryesia e Tifozave Kuq e Zi? Ja...

Grupi tifozerik i kombëtares shqiptare të futnollit "Tifozat Kuq e Zi" sot është nga tifogrupet më të mëdha shqiptare, me mbi 3000 anëtarë, por me...

Lajmet e fundit