Lajm tronditës për tifozët kuqezi, “Loro Boriçi” rrezikon mbylljen

Shqipëria u dënua me gjobë pas ndeshjes me Maqedoninë, ndërkohë që pritet të gjobitet edhe për flakadanët e ndezur në ndeshjen me Lihtenshtejnin.

Por problemi nuk është ky, por përsëritja e të tilla episodeve në ndeshjen me Spanjën nesër, dhe sipas “Sport Ekspres”, Shqipëria rrezikon që ndeshjen e radhës me Izraelin ta luajë pa tifozë.

Diçka e tillë e tremb federatën, pasi jo vetëm që Kombëtarja nuk do të ketë mbështetjen e tifozëve në një ndeshje shumë të rëndësishme, por do të humbasë edhe qindra mijëra euro nga shitja e biletave


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu