Ballina Etiketimet Shtepia luksoze e obames

Etiketim: shtepia luksoze e obames

Ja ku do të jetojë Obama pas mandatit të presidentit, shtëpi...

Presidenti amerikan Barak Obama tha se ai dhe familja e tij do të mbetet në Uashington dhe pas mandatit të tij presidencial në janar...

Lajmet e fundit