Ballina Etiketimet Sja kam

Etiketim: sja kam

Çartet Bejta: S’ja kam frikën askujt. Do të flasë (VIDEO)

Prokuroria për krim të organizuar dhe korrupsion nuk tregon në mënyrë specifike se për çfarë keqpërdorimi dyshon tek kryetari i komunës së Gostivarit, Nevzat...