Ballina Etiketimet Stabilizohet

Etiketim: stabilizohet

Kasami: E rëndësishme të formohet qeveria dhe vendi të shkojë drejt...

Sot, kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, ka realizuar një takim me Ambasadorin e Polonisë, Jacek Stefan Multanowski. Kasami e njoftoi Ambasadorin me aktivitetet e...

Lajmet e fundit