Ballina Etiketimet Sulm terorist

Etiketim: sulm terorist

Muhaxheri i ISIS: Akte terrori në Shqipëri

Agjentë të dy shërbimeve sekrete kanë ardhur ditët e fundit në Tiranë, ku kanë zhvilluar takime të vazhdueshme me zyrtarë të Shërbimit Informativ Shtetëror...

Sulm terrorist në një sallon dasmash në Gaziantep të Turqisë

Një shpërthim ka ndodhur në një sallon dasmash në qendrën e qytetit të Gaziantepit. Në vendin e ngjarjes janë dërguar shumë ambulanca dhe ekipe...

Lajmet e fundit