Ballina Etiketimet Sulmi

Etiketim: sulmi

Sela në gjendje të mirë shëndetësore, në spital kanë mbetur vetëm...

Gjendja shëndetësore e kryetarit të LR-PDSH-së Ziadin Sela është stabile. Ai vazhdon të kurohet në repartin e neurokirurgjisë në klinikën e Tetovës. Drejtuesi i...

Vajza që u vra në sulmin e Stambollit, e kishte parashikuar...

Një viktimë e sulmit terrorist në Stamboll, duket se kishte parashikuar vdekjen e vet duke postuar një mesazh interesant në rrjetet sociale një ditë...

Dëshmitari rrëfën ferrin e Stambollit: U shtira si i vdekur 20...

Francois al-Asmar, i diplomuar për gazetari radiofonike dhe televizive, ashtu si shumica e 39 njerëzve të vrarë naten e Vitit të Ri në “Reina”,ishte...

ISIS merr përgjegjësinë për masakrën në lokalin e natës në Stamboll

I vetëquajturi Shtetit Islamik ka marrë përsipër përgjegjësinë e sulmit me armë që ndodhi në lokalin e natës në Stamboll natën e ndërrimit të...

Njeriu i afërt i Erdoganit: Sulmin në Stamboll e organizoi SHBA-ja!...

Shteti turk e ka nisur vitin e ri me viktima si pasojë e një sulmi terrorist në një lokal nate në Stamboll. Deri më tani...

Ja përse njësitet speciale hynë në Hasanbeg e Haraçinë, 4 të...

Aksioni i policisë në disa pjesë shqiptare, Hasanbeg dhe Haraçinë të Shkupit ka të bëjë për terrorizëm, përkatësisht për përfshirje në ISIS, kanë njoftuar...

Lajmet e fundit