Ballina Etiketimet Takime

Etiketim: takime

Sot takohen BDI-ja dhe LSDM-ja, kalkulimet kanë filluar për qeverinë e...

Ashtu siç paralajëmroi edhe kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, sot pritet të realizohet takim ndërmjet partisë së tij dhe LSDM-së, në tentimin për të...

Kasami: Jo takime liderësh, por takime më të shpeshta të shumicës...

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, ka thënë se më e rëndësishme është që të ketë kumunikim në mes të liderëve të shumicës së...

Sela -Dimovskit: Kur ishit me BDI-në nuk ju pengonin takimet tona...

Nëse keni ndonjë pyetje rreth Deklaratës apo ashtu siç e quani ju platformë i nderuar Dimovski duhet të na pyesni neve që e kemi...

Edi Rama flet për takimet me liderët shqiptarë nga Maqedonia (VIDEO)

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka ftuar në takim në Tiranë liderët e katër partive politike shqiptare. Rama ka takuar liderin e Lëvizjes Besa Bilall...

Lajmet e fundit