Ballina Etiketimet Takimi i zaevit

Etiketim: takimi i zaevit

Takim Zaev-Zhbogar: Në dhjetor zgjedhje të rregullta dhe qeveri demokratike

Kryetari i LSDM, Zoran Zaev i shoqëruar nga nënkryetarja Radmila Shekerinska, sot në pasdite është takuar me shefin e Delegacionit të Bashkimit Evropian në...